House for Sale Luxury villas in Tirana, 4+1, Furniture Furnished, Payment 320,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 16:38 Post ID: 172884


Payment

320,000 Euro

Room | Kitchen 4+1, Furnished   
Square Feet 246.00 m2 with 4 Toilete
Floor Luxury villas Floor 1
Property Invest Can be rented monthly approx: 1156 Euro
Distances 7.28 km from city center
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Bulevardi Blu - Maps
Reads 14

Vila ndodhet në Kamëz, Bulevardi Blu

Informacion mbi Vilën:
• Sipërfaqe trualli totale: 246.2m2
• Sipërfaqja kati përdhe: 109.3m2
• Sipërfaqja kati 1: 109.3m2
• Sipërfaqja kati 2: 109.3m2
• Sipërfaqe Papafingo: 109.3m2

Organizimi:
• Strukturë 3- katëshe( 2 Kate banim + 1 Kat Papafingo)
• Kati i parë organizohet nga: Ambjent Ndenje+Ambjent Gatimi, 2 Dhoma Gjumi dhe 2 Tualete
• Kati i dytë organizohet nga: Ambjent Ndenje+Ambjent Gatimi, 2 Dhoma Gjumi dhe 2 Tualete
• Kati i 3 shërben si papafingo

Detaje të tjera:
• Vila shitet e mobiluar
• Punime cilësore
• Hapësira parkimi
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë detaje dhe për ta vizituar vilën, na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Bulevardi Blu
Çmimi: €320.000
Siperfaqja totale: 246 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Mobilimi: E Mobiluar


📞 Kontakti: Future Home 21 Dhjetori
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat