House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 190,000 Euro. Tirana

House for Sale 27/09/2023 16:35 Post ID: 172823


Payment

190,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 117.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 7
Property Invest Can be rented monthly approx: 615 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Oasis Residence - Maps
Reads 18

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, Oasis Residence.

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati i 7
• Sipërfaqe Bruto: 116.78 m2
• Sipërfaqe Neto: 102.4m2

Organizimi i Brendshëm:
• Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon me dalje në sallon dhe në të dyja dhomat e gjumit

Cilësime të tjera:
• Orientimi: Veri-Perëndim
• Ndërtim i ri
• Sistem Kapot dhe Fasada e Ventiluar
• Punime ekstra në aprtament
• Sistem Kondicionimi Multisplit
• Ndricim LED
• Dritare dopio xham
• Hidrosanitare Incasso
• Post Parkimi në katin -1 me cmim ekstra

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Oasis Residence
Çmimi: €190.000
Siperfaqja totale: 117 m²
Siperfaqja e brendshme: 102 m²
Kati: 7
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2022


📞 Kontakti: Future Home 21 Dhjetori
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat