House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 115,000 Euro. Tirana

House for Sale 31/08/2023 16:55 Post ID: 168935


Payment

115,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 79.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 525 Euro
Distances 2.86 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 8

📣 SHITET, Apartament 1+1📍 Astir, Tiranë.✨

⚜️Green City

⚜️Ndërtim i ri

🪜 Kati 3 (ashensor)

📐 Sipërfaqe  79 m²

🛋️I mobiluar

• I investuar

• Me parket

• Sistem kondicionimi 

• Koridor shërndarës

• 1 Ballkon

• 1 Tualet

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim. 

💶 Çmimi 115.000 Euro