House for Sale Apartment in Tirana, 4+1, Furniture Furnished, Payment 580,000 Euro. Tirana

House for Sale 04/11/2023 10:40 Post ID: 162606


Payment

580,000 Euro

Room | Kitchen 4+1, Furnished   
Square Feet 250.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 9 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 2451 Euro
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address STADIUMI AIR ALBANIA - Maps
Reads 57

Disponojme penthouse 4+1+2 per shitje prane Stadiumit Air Albania.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 9
• Sipërfaqe 203.3 m2 (neto)
• Sipërfaqe 253 m2 (bruto)
• Disponon verande me siperfaqe 49.7 m2, e cila akseson te gjitha ambientet dhe ofron nje pamje fantastike

Organizimi:
• Koridor shperndares
• Ambienti i gatimit dhe ambienti i ndenjes
• 4 Dhoma gjumi (te cilat kane dalje ne verande)
• 2 Tualete
• Garderobe
• Depo

Detaje:
• Apartamenti shitet i mobiluar
• Instalime te sistemit ngrohje-ftohje
• Totalisht i investuar
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
• Zone e aksesueshme
• Post parkimi opsional ne katin -1 me cmim extra

Për ta vizituar na kontaktoni!