House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 200,000 Euro. Tirana

House for Sale 27/09/2023 11:41 Post ID: 129811


Payment

200,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 107.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 6 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 820 Euro
Distances 2.28 km from city center
City - Zone Tirana - Laprake
Address Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 101

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Dritan Hoxha, Laprakë.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 117 m2
• Sipërfaqja e apartamentit (neto): 107m2
• Kati 6

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje.
• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Ballkon.

Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• I mobiluar
• Sistem kondicionimi chiller/ Sistem Aspirimi
• Sistem Kapot
• Siguracion 10 Vjecar i banesës për termete dhe zjarre
• Opsion Ideal banimi dhe investimi.

Për një vizitë në pronë na kontakto!
OPP30885


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat