House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 380,000 Euro. Tirana

House for Sale 06/12/2023 19:53 Post ID: 107413


Payment

380,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 136.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 1963 Euro
Distances 0.66 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Maps
Reads 443

Shitet apartament 2+1+2+1 verande e mbyllur me xham te Rruga Ismail Qemali, ne Bllok.
Apartamenti ndodhet prane Hotel Grand ne Bllok ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me nje siperfaqe totale 130m² dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Organizohet ne nje ambjent ndenje ,mbient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.
Prona eshte e paisur me certifikate pronesie. Per informacione shtese ose per nje vizite ne prone ju ftoj te kontaktoni