House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 137,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 21:23 Post ID: 105833


Payment

137,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 85.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3
Property Invest Can be rented monthly approx: 490 Euro
Distances 2.00 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Sander Prosi, Tirane, Albania - Maps
Reads 17931

Shitet Apt 2+1 Me Aneks Vec ( 21 Dhjetori - Mozaiku ) K.3 / Pllt Ekzistues | Mundesi Shume E Mire Per Tu Investuar | Me Shume Hapësirë, Planimetri Ideale Dhe Ndricim Shume I Mire | Qetesi Dhe Lagje Me Cdo Facilitet Ne Afersi 


Q4216


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon 

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhinë Më Vete

- 1 Ballkon 

- 1 Tualet Me Dritare 


- Sipërfaqja Neto : 85m2

- Sipërfaqja Në Hipotekë : 85m2

- Pallati : I Vjetër Me Tulla Kuqe 

- Katet E Pallatit : 3

- Kati Apartamentit : 5

- Orientimi : Jug Perëndim 

- Ashensor : Jo



Karakteristikat: 


- Shitet Super Apartament 2+1 ( Me Aneks Veç) 

- Kati 3 - 21 Dhjetori - Rruga Sandër Porsi - Mozaiku Tiranës 

- Ka Nevojë Për Rregullim

- Pallat I Vjetër Me Tulla Silikat Të Kuqe 5 Katësh

- Apartamenti Shumë I Mirë Për Banim Dhe Investim 

- Ka Hapësirë, Planimetri E Mirë Dhe Ka Dritë, Qetësi Absolute


Extra: 


- Zona Ndër Më Të Mirat Në Tiranë Ku Bizneset Kanë Evoluar, Kërkesa Shumë E Lartë Për Atë Zonë Etj 

- Akses Në Unazën E Madhe

- Lidhet Shumë Shpejt 21, Bllok, Rrugë Kavaje M Shyri 

- Zona Ka Qetësi Absolute Pasi Është Në Lagje Dhe Si Zonë Ka Shumë Pallate Të Vjetra Ku Është E Mundur Mundësia E Parkimit Dhe Ka Dhe Pemë Rreth E Rrotull Dhe Lulishte Për Banorët 

- Mozaiku I Tiranës Është Shesh Ku Fëmijët Lozin Dhe Ka Hapësirë Publike Për Banorët Shumë Afër Qendrës Dhe Institucioneve Kryesore



Cmimi: 137,000€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp: