House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 138,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 23:25 Post ID: 102425


Payment

138,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 61.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 648 Euro
Distances 1.88 km from city center
City - Zone Tirana - Tjeter zone
Address Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 20010

Shitet 1+1  tek Lion Park ne Krah ( Rr. Elbasanit ) k3 me Ashensor - Pallat i v 2005 |  Apartamenti Ka Planimetri Perfekte dhe Dritë Natyrale | I INVESTUAR DHE PA BANUAR, DRITARE DOPIO XHAM TUALET I RI, PARKET AC5, I SAPO LYER DHE ELEKTRIKE &, HIDRUALIKE TË REJA | Apartamenti ndodhet në katin e 4-të nga toka ( 3 Banim) në Pallat të vitit 2004 - 2005, Pallat 9 Katësh dhe Orientimin e Ka Jug Lindje | Pallati është me Ashensor dhe i mirëmbajtur | Ndodhet në Zonën më Elitare të Tiranës ku nuk ka 1+1 për Shitje, ka një kërkesë shumë të lartë dhe ofertë të pakët, sidomos 1+1 


Q4006


- Të dhënat e Ndarjes : 


- 1 Sallon + Kuzhinën 

- 1 Dhomë Gjumi 

- 1 Korridor

- 1 Ballkon 

- 1 Tualet 


- Sipërfaqja totale Bruto :  61.3 m² 

- Sipërfaqja në hipotekë Neto : 55.3 m² 

- Pallati : 9 Kate Banimi 

- Kati : 3 Banim 

- Viti ndërtimit : 2004

- Orientimi : Jug - Lindje

- Ashensor : Po (1 Ashensor 4 Persona 320 Kg) 


Karakteristikat: 


- Shitet Ultra 1+1 Rruga Elbasanit, Pranë Ambasadës Amerikane ( Përball Luarasit tek Kancelaria) - Tiranë. 

- Apartamenti Ka Planimetri Perfekte dhe Dritë Natyrale

- I INVESTUAR DHE PA BANUAR, DRITARE DOPIO XHAM TUALET I RI, PARKET AC5, I SAPO LYER DHE ELEKTRIKE &, HIDRUALIKE TË REJA. 

- Apartamenti ndodhet në katin e 4-të nga toka ( 3 Banim) në Pallat të vitit 2004 - 2005, Pallat 9 Katësh dhe Orientimin e Ka Jug Lindje. 

- Pallati është me Ashensor dhe i mirëmbajtur. 

- Ndodhet në Zonën më Elitare të Tiranës ku nuk ka 1+1 për Shitje, ka një kërkesë shumë të lartë dhe ofertë të pakët, sidomos 1+1 

- Zona ka çdo fasilitet mundshëm në rreze 50 m 


Extra: 


- Apartamenti ka nevojë për disa rregullime pasi nuk është investuar, Benefit ka Vendodhjen ku bën të mundur që të ketë kërkesë të lartë për marrje me qira ( minimalisht jepet 400€ - 500€ me pak rregullime ) + për të jetuar është shumë komode pasi ka çdo gjë afër, si : Universitetet ( Luarasi, Gjuhët e Huaja, UMT, Metropolitani, Politekniku etj) 

- Çdo institucion të rëndësishëm, SIGURI MAX. 

- 10 MIN në Këmb nga Qendra dhe 10 Min larg Parkut të Liqenit Artificial. 


ÇMIMI : 138.000€ ( DISKUTUSHËM)


Tel ose WhatsApp: