House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Emty, Payment 95,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 21:27 Post ID: 101688


Payment

95,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Emty   
Square Feet 119.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 392 Euro
Distances 4.34 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Myslym Keta - Maps
Reads 23799

 Ne zonen e Tufines ,Rruga Myslym Keta  prane Kafes se Rremes , shitet apartament 3+1+2,
bosh,  95,000 Euro Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² .
Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e 
ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon
dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te
pajisur me ashensor .. Siperfaqe: 119.5 m² Apartment
ndodhet ne katin e 3-te  (me ashensor)

Disponon  çertifikate pronesie.Çmimi : 95,000 Euro.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare