House for Sale Luxury villas in Tirana, 6+1, Furniture In Part, Payment 291,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 21:27 Post ID: 101617


Payment

291,000 Euro

Room | Kitchen 6+1, Pjeserisht   
Square Feet 296.00 m2 with 3 Toilete
Floor Luxury villas Floor 3
Property Invest Can be rented monthly approx: 1177 Euro
Distances 4.38 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Agim Prodani, Tirane, Albania - Maps
Reads 16395

Shitet Vilë 3 Katëshe ( Kinostudio - 200 Pas Policisë Rrugore Ose Përball Ministrisë Kulturës - 2 min nga UET i RI ) Zonë Shumë E Qetë, E Sigurt Dhe Vila Ndodhet Si Në Rezidencë Vilash Të Vogla Të Mirë Sistemuara Dhe Të Mirëmbajtura. - Vila Është Rikonstruktuar Sidomos Kati 3  (  Dritaret Dopio Xham Me Grila Persiane, Parket, Kondicioner, Tualet Me Vaskë & Dritare, Çati E Re E Bërë Me Binar Dru. 100% E Sigurtë. Dhe E Sapo Lyer Nga Jashtë. - Trualli Është I Investuar Me Pllakë Cilësore Dhe Me Lulishte. 


** Siguri Dhe Privatësi Maksimale Zonë Mini Rezidenciale 


Q4038


Të Dhënat E Ndarjes 


- 6 Dhoma Gjumi  

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhinë 

- 3 Tualete

- 3 Korridore

- 4 Ballkone

- 1 Depo 

- 2 Vende Parkimi 


- Sip Totale Ndërtim  : 295.3 M² 

- Sip Totale Truall : 261 M²  

- Katet E Vilës : 3 

- Ashensor : Jo 

- Viti Ndërtimit : Kati 1 Në 1995 Dhe Kati 2 & 3 Në Vitin 2015 

- Secili Kat Është: 86.70 M² Kati 1, Kati 2 104.3 M² Dhe Kati 3 - 104 3 M².


- Kati Zero Përbëhet Nga : 2 Vende Parkimi,  2 Dhoma + Kuzhinë  Dhe Sallon 1 Depo, 1 Tualet 

- Kati Parë Përbëhet Nga : 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, 2 Ballkon, Sallon Kuzhinë.

- Kati Tretë Përbëhet Nga : 1 Ballkon, Sallon & Kuzhinë, Tualet, 2 Dhoma Gjumi


Karakteristikat: 


- Shitet Vilë 3 Katëshe Kinostudio 200 Pas Policisë Rrugore Ose Përball Ministrisë Kulturës 200 M - Rruga Agim Prodani - Tiranë. 

- Si Pozicion Fiks Përball Ministrisë Kulturës Zonë Shumë E Qetë, E Sigurt Dhe Vila Ndodhet Si Në Rezidencë Vilash Të Vogla Të Mirë Sistemuara Dhe Të Mirëmbajtura. 

- Vila Është Rikonstruktuar Sidomos Kati 3  (  Dritaret Dopio Xham Me Grila Persiane, Parket, Kondicioner, Tualet Me Vaskë & Dritare, Çati E Re E Bërë Me Binar Dru. 100% E Sigurtë. Dhe E Sapo Lyer Nga Jashtë. 

- Trualli Është I Investuar Me Pllakë Cilësore Dhe Me Lulishte. 


- Siguri Dhe Privatësi Maksimale Zonë Mini Rezidenciale 


Extra: 


- Vila Shumë E Veçantë Dhe Çmim Të Mirë.

- Trualli Është I Investuar Me Bar Dhe Spote Për Ndriçim + Ka Hapësirë Të Bollshme Për 2 Makina 

-  ( Pra Ujë & Drita 24 Orë ) 

- Zona Ka Akses Të Shpejtë Në Unazën E Madhe Tiranës Që Po Bëhet.Çmimi: 291,000€ ( I Diskutushëm )


Tel Ose Whatsapp: