House for Rent Luxury villas in Tirana, 5+1, Furniture Furnished, Payment 5,950 Euro. Tirana

House for Rent 20/09/2023 18:12 Post ID: 18421


Payment

5,950 Euro

Room | Kitchen 5+1, Furnished   (For 7 people maximum).
Square Feet 300.00 m2 with 3 Toilete
Floor Luxury villas Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 1,639,971 Euro
Distances 2.50 km from city center
City - Zone Tirana - Sauk
Address O2 Residence, Farke, Tirane - Maps
Reads 391867

Jepet Me Qira 3 Vilë Magjike Elitare E Kuruar Në Çdo Detaj Në Farkë Rezidenca E Re Oksigjeni Vit Ndërtim 2022 | Vila Është E Investuar Me Arkitekt Dhe Dizanj Të Mrekullushëm Të Marra Në Itali & Bali | Me Pamje Spektakolare Mbi Liqenin E Farkës | Qetësi Absolute, Ajër I Pastër Dhe Privatësi Maksimale + Siguri 100% Në Rezidencë | Rezidencë E Vogël 11-12 Vila Total Dhe Cilësi Maksimale Ndërtimi, Skeletet E Vilave Janë Të Gjitha Me Beton, Siguria Maksimale | Roje 24 Orë Dhe Mirëadministrim Perfekt | Rezidenc Me Komunitet Të Përzgjedhur | Vila Ka Ndjesi Të Papara Çdo Centimetër I Shfrytëzuar Maksimalisht Dhe Investuar Çdo Gjë Top Of Line  Më Të Mirat Në Treg | Vila Është Me Sistem Kapot, Dekoruar Nga Jashtë Me Dru, Panele Diellore Mbi Tarracë Për Ruajtje Energjie 1800 Kw/Muaj.  + Hapësirë Parkimi Për 2 Makina + Rezidenca Ka Parkim Posatçëm Për Vizitorët Oborr Të Mirë Investuar Dhe Pishinë.| Planimetri Prefekte Në Çdo Kat Dhe Pozicioni I Vilës Është Në Zemër Të Rezidencës Oksigjeni | Vila Merr Ajër Nga Çdo Anë Dhe Pamje Të Lirë Mbi Liqenin Dhe Malin E Dajtit


Q3871


- Të Dhënat E Ndarjes 


- Sipërfaqe Truall : 500 M2

- Sipërfaqe Ndërtim : 300 M2 

- Kati Nëntokë : 100 M2

- Kati Përdhe : 100 M2

- Kati Parë : 100 M2 

- Me Hipotekë Të Rregulltë 

- Katet Total : 3 

- Vit Ndërtimi : 2022


- Vila Është E Përbër Nga : 


- 4 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon I Madh

- 1 Kuzhinë 

- 4 Tualete 

- 4 Korridor

- 4 Ballkone

- 1 Dhomë Teknike

- 3 Garderoba

- 1 Lavanteri 

- 2 Poste Parkimi 

- 1 Oborr & Lulishte 

- 1 Depo 

- 1 Pishinë 


- Kati Nëntokë  Është I Përbërë Nga : 


- 1 Dhomë Gjumi E Mobiluar Me 1 Krevat Dopio, Garderobë, Tv Plazëm 42 Polësh, E Shtruar Me Parket Cilësor Letër Murale Dekoruse Dhe Tavane Varura Me Spote. 

- 1 Garderobë Me Dollape Inkaso 

- 1 Tualet Me Hidrosanitare Të Marra Nga Porcelanoza Pasqyrë Me Touch Dhe Me Dritare 

- 1 Lavanteri Me Dollape Dhe Lavatriçe Dhe Tharëse Lg 

- 1 Korridor Me Pllaka Guri Dhe Dekoruar Me Leed Llampa Dhe Piktura 

- Oxhak Funksional Dhe Kolltushe 


- Kati Përdhe Është I Përbërë Nga : 

- 1 Sallon I Madh Me Oxhak Funksional I Mobiluar Me Kolltuqe Të Marra Me Porosi Super Të Shtrenjta Dhe Cilësore Me Televizior Plazëm Gjigand Dekoruar Me Letër Murale Spote Gipse Tavolinë Druri Dhe Llampadar ( Salloni Ka Dhe Dalje Në Oborr ) 

- 1 Kuzhinë E Kompletuar Me Gjithçka E Shtruar Me Pllakë Dhe Leed Me Kundrabufe Cilësore Dhe Banak. Elektroshtëpiaket Janë Të Gjitha Smeg Si : Mikroval, Aspirator, Sobë, Pianuar, Frigorifer, Lavastovilje Etj 

Tavolinë Ngrënje Me 6 Karrike  Kundrabufeja Është Material Cilësor Dhe Lavamani Është Me Bakër 

- 1 Korridor Me Hapësirë, Dollap Këpucësh, Pasqyra Dhe Dekoruse. 

- 1 Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Pasqyrë Me Touch 

- Dalje Në Oborr Dhe Pishinë Nga Çdo Anë - Kati Parë Është I Përbërë Nga : 

- 2 Dhoma Gjumi Të Mobiluara Me Krevat Dopio Dhe Dyshek Wordflex Me Garderobë & Tualete Brenda Dollap Inkaso, Letër Murale, Tavane Varurara Sistem Leed Çdo Dhomë Televizior Dritaret Tripleks Xham Me Grila Automatike + Rrjetë Termiko Plasitke Të Marra Në Greqi 

- 1 Korridor 

- 2 Tualete Të Mira Investuar Me Dritare Dhe Pasqyrë Me Pllaka Porcelanozës Dhe Xham 

- 1 Verandë Të Madhe 

 


                     Detaje Të Investimit


- Vila Është E Investuar Me Cilësin Maksimale Të Çdo Lloj Gjëje. Nga Jashtë Është E Veshur Me Dru Dhe Termoizoluar, Hidroizoluar Dhe Izolim Akustik.  Vila Është E Rrethuar Me Kangjella Të Larta Dhe Portë Sigurie 

- Oborri  Ka Sipërfaqe 500, Oborr Të Shfrytëzushëm Ka 250 M² Është Me Bar Të Mbjellur Dhe Që Ka Kujdestar Të Posatshëm Për Të. Oborri Gjithashtu Ka Dhe Pllaka Guri Dhe Ambient Të Posatçëm Për Të Ndejur Me Kënd. Trualli I Vilës Ka Hapsirë Për 2 Makina Të Parkuara. 

- Pishina Është 56 M² Dhe Pllakat Janë Marr Te Brunes 

- Sistem Qëndror Ngrohje  Daikin Nën Dysheme I Cili Ndez  Vilën Është Smart ( Që Komandohen Nga Telefoni Si Sistemi I Ngrohjes, Dyert, Ndriçimi, Tv Etj ) Komandohet Me App + Lartë Në Tavan Të Instaluar Sistemin Chiller Për Ngrohje Ftohje 

- Pllakat Janë Të Porcelanozës Në Të Gjithë Vilën Të Cilat Janë Të Mbështjella Dhe Nuk Lejojn Depërtimin E Ujit Brenda Vilës Duke Rrjedhur Nëpër Pusetet Me Valvula.

 - Sistemi Elektrik Dhe Hidrualik Është I Marr I Gjithi Te Firma Alba Elektrik  Dhe Disa Në Gjermani. 

- Dritaret Janë Greke Tripleks Xham Termiko Plastiko Për Izolim Të Zhurmave Dhe Temperaturës Dhe Lagështisë  

- Vila Është E Izoluar E Gjitha Është Patinuar, Me Kolë, Suvatuar, Lyer Me Bojë E Cila Ka Kushtuar Për Të Gjithë Vilën Mbi 5000€ 

- Vila Është E Dekoruar Me Arkitekt Me Letra Murale, Punime Dore Dekoruse, Gipse, Tavane Të Varura, Spote Të Marra Nga Jashtë, Leed Çdo Gjë. 

- Elektroshtëpiaket Janë Marr Jashtë Smeg 

- Depozitë Ujë 500 Litra 

- Oxhak Funksional  Në Katin -1 Dhe 0

- Çdo Gjë Është E Dekoruar Bukur Dhe Hapësira E Vilës E Shfrytëzuar Shumë Mirë.

- Parketi Eshte Laminat 10 Cm Cilesi E Pare Me Funksion Qe Te Lejoj Nxehtesine E Rezistencave Te Montuara Poshte Dhe Eshte Blere Ke Veko

- Tapetet E Marr Në Kastoria 

- Portat Automatike Ne Distance Dhe Pult Te Garazhit Dhe Hyrjes

- Kamerat Hik Vision

- Sistem Vaditje Elektronik Me Telekomande Dhe Manualisht

- Dyert Barrauso Italiane

- Arredimet E Brendshme Dhe Nga Bali Pervec Italise Nga Firma Sezon Dekor 

- Dysheket Me Cilesor Te Mundeshem Nga Worldflex

- Rezistencat Ne Cdo Kat Dhe Ne Banjot Perkatese Prodhim Zviceran Cilesi Elitare Kompania Aht Heating

- Dhome Teknike E Aksesueshme Per Pompat E Pishinës- Zona : Rezidenca Oksigjeni 6 Km Nga Qendra E Tiranes. 

Nje Ndër Komplekset Me Te Mira, Me Sherbime, Gjelberim, Siguri 24 Ore, Infrastrukture Moderne. Ajri I Pastër, Jetes Në Komunitet Elitare, Privatësi Maksimale. Mirëmbajtje Etj 

-  Zona Eshte E Zhvilluar Me Komplekse Banimi Pranë Quiet Like Rezidencë, Swan Lake Rezidencë, Rezidenca E Re E Pajtonit Etj Akses Direkt Në Liqen Dhe Parkun E  Farkës 


- Vila Është Pothuajse E Pabanuar Çdo Që E Re Dhe Cilësore. Një Vilë E Madhe Dhe Për Një Jetes Me Kushtet Elitare Dhe Vila Dhe Kompleksi Ti Ofron Më Së Miri. Një Vilë Ëndrrash E Sapo Dal Në Treg Me Çmim Okazion Dhe Që Vlen Më Shumë Se Çmimi Që Po Shitet Për Karakteristikat Dhe Detajet Që Ka. Çmimi : 5,950€ / Muaj ( Mundësi Dhe Per Blerje) 


Tel Ose Whatsapp: