House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 800 Euro. Tirana

House for Rent 20/09/2023 23:54 Post ID: 18278


Payment

800 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 120.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 263,213 Euro
Distances 0.41 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Urani Pano Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 336096

Me Qera: 2+1+2wc + Ballkon ( Qendër / 15 Katëshi ) Ndertim I 2013, Shume Cilesore Dhe Me Ashensor |  Apartamenti Me Sip Të Madhe Dhe I Kompletuar | Sistem Chiller Multisplit Në Çdo Dhomë | Do Vendoset Televizor I Ri | 2 Tualetet Te Medha


Q4222


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 120m2

- Sip Neto: 105m2 

- Kati:2

- Katet E Pallatit:9

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2013

- Ashensor: PoKarakteristika: 


- 2+1+2wc  + Ballkon Super Apartament  Qendër / 15 Katëshi - Një Zonë Ndër Më Të Pëlqyer Për Të Gjitha Facilitet Që Ofron...

- Apartamenti Me Sip Të Madhë

- Sistem Chiller Multisplit Në Çdo Dhomë.

- Do Vendoset Televizor I Ri

- Dhomat Me Shumë Hapsirë

- 2 Tualete Të Mëdha


Pallati Shumë I Mirë Me Lulishte Ashensor Të Madhë

- Me Administrim Shumë Të Mirë

- Siguri Të Lartë

- Katet E Para Të Gjitha Biznese Me Emër


Zona Thjesht Unike Në Zemër Të Tiranës Ku Çdo Veprimtari Mund Të Bëhet Me Këmbë..

Çdo Facilitet E Ke Shumë Afër Banka Shkolla Fakultet Spitale Et...
Cmimi: 800 Euro / Muaj 


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp: