House for Rent Attic (top floor of the roof) in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 800 Euro. Tirana

House for Rent 30/09/2023 11:37 Post ID: 176077


Payment

800 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 100.00 m2 with 2 Toilete
Floor Attic (top floor of the roof) Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 236,891 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Selita e Vjeter Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 34

 âś¨Qera, Penthouse 2+1+2 me verande

đź“ŤKopshti Botanik

•Totalisht i mobiluar 

•Sistem Kondicionimi 

Kati 5 me ashensor 

đź’¶Cmimi: 800 euro ( ne cmim i perfshire dhe garazhdi)