House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 270 Euro. Tirana

House for Rent 20/09/2023 18:20 Post ID: 174944


Payment

270 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 120.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 68,421 Euro
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Yzberisht - Maps
Reads 75

Ky është një apartament me qira, me një sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe ndodhet në katin e tretë. Apartamenti është i zbrazët dhe gati për t'u rregulluar sipas dëshirave të qiramarrësit. Sipërfaqja e brendshme është 108 m2, e cila ofron një hapësirë të mjaftueshme për të krijuar një ambient të rehatshëm dhe praktik. Karakteristika të tjera përfshijnë një ballkon, i cili mund të shërbëjë si vend i përshtatshëm për relaksim, orientim nga jugu që ofron shumë dritë natyrale gjatë gjithë ditës, ashensor për lehtësi lëvizje dhe derë të sigurtë për të garantuar sigurinë tuaj. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për ato që kërkojnë një apartament me qira në një ndërtesë moderne dhe të sigurt.

Adresa: Tiranë, Yzberisht
Çmimi: €270
Siperfaqja totale: 120 m²
Siperfaqja e brendshme: 108 m²
Kati: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2013
Viti i restaurimit: 2018

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🚪 Dyer të sigurta

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ⬇️ Jug

📞 Kontakti: Kejsi Suli
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje pent house apartment for rent fleat for rent house for rent in durres house for rent in himare house for rent in lezhe flat for rent tirana rent housing near me house for rent in kosovo delijorgji for rent rental housing near me real estate property albania flat for rent pristina rent house apartment near me house for rent in kavaje bed station shkoder hotel 400 euro for rent in tirana 2+1 real estate rental apartments rental houses apartments home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana house for rent in pristina kosovo house in shkodra rental home apartments apartment for rent in bllok tirana apartments for rent tirana vacation homes for rent in tirana albania house rental site house for rent astir apartment for rent tirana house for rent in fier for rent chemney rend house daily rent house for rent tirana cheap apartments in albania rental homes apartment private house in tirana house for rent in permet house for rent in pogradec homes for rent pristina rent house flat near me cheap accommodation in saranda albania private house apartments for rent pristina kosovo apartment for rent rent room house for rent in shkoder house for rent in korce house for rent in vlore rental homes condos near me