House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 700 Euro. Tirana

House for Rent 20/09/2023 15:21 Post ID: 170030


Payment

700 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 120.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 193,719 Euro
Distances 1.08 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 160

Disponojmë Apartament 2+1+ 1 Post Parkimi.
Apartamenti ndodhet midis zonës Ish Parku i Autobuzave dhe 21 Dhjetorit
Informacion mbi apartamentin:

•Sipërfaqe:. 120 m2,
•Kati 5

Apartamenti disponon:
•Ambient gatimi
•Ambient ndenje
•2 Dhoma gjumi,
• 1 Tualet
•1 Verande

Cilesime te tjera:
• I mobiluar me stil bashkekohor
• Garazh
•Gjendja e re

Për vizitë në pronë na kontaktoni!