House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 500 Euro. Tirana

House for Rent 27/09/2023 12:01 Post ID: 138810


Payment

500 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 74.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 2 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 161,838 Euro
Distances 1.45 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga e Dibres, Tirane - Maps
Reads 15217

Rruga e Dibres, prane Medreses prane Eco Market  jepet me qera apartament  1+1, 74𝐦2  i sapo  mobiluar. Apartamenti
oragnizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te pajisur me ashensor  .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Cmimi: 500 Euro   ( i diskutueshem)Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana