House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 800 Euro. Tirana

House for Rent 28/09/2023 20:32 Post ID: 110168


Payment

800 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 90.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 10 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 233,046 Euro
Distances 1.39 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Marko Bocari Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 25314

Jepet Me Qera: 2+1 & Ballkon ( Petro Nini - Rr. Kosovareve ) Kati 10, Me Ashensor  & Super Pamje ( Pallat I V 2013 ) Arreduar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt, 20,000 Euro Investim | Mobilim I Ri Dhe Shume Cilesore | Parket & Elektroshtepiake A++ "Elektrolux" Tavane Te Varura Me Gips Dhe Ndricim Te Fshehur | Hidrosanitare Inkaso Q4235


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon - Sip Totale: 90m2

- Sip Neto: 80m2

- Kati:10 (i Fundit)

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2013

- Ashensor: PoKarakteristikat: Vendndodhja Më Unik Trekëndësh Gjimnazit Petro Nin Liqenit Dhe Rrugës Së Kosovarëve  Mobilimi Modern 2+1+1wc + 1ballkon  


- Arredimi Me Arkitekt 20 000 Euro / Kosto

- Tavanet E Varur Punime Gipsi

- Çdo Elektroshtëpiake E Re Elektrolux

- 1 Tualetet Incaso

- Ballkon Pamje Tend


- Mobilimi I Gjithi I Ri Me Porosi

- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Me Garderob Të Madhe 

- Super Pamje Nga Kodra E Diellit


- Kuzhina E Madhe E Re

- Ashensorë Të Madhë 


Zona Thjesht Unike 2 Min Larg Liqenit 3 Min Larg Rrugës Kosovavarëve Direkt Te St Dinamo Dhe Sheshi Willson Afër Çdo Faciliteti Çdo Gjë E Ke Afër...
Çmimi: 800 Euro / Muaj


Tel Ose Whatsapp:
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana