House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 32,000 Leke. Tirana

House for Rent 21/09/2023 18:59 Post ID: 103076


Payment

32,000 Leke

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 88.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5
Property Invest Such properties cost approx: 64,600 Euro
Distances 1.93 km from city center
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Fresk - Maps
Reads 22839

Jepet Me Qera: Apt 2+1+Bllk ( Fresk - Dega E Thesarit ) K.5 (Pllt I Ri Pa Ashensor ** Ne Proces Vendosje) I Mobiliar, Me Shume Hapesire Dhe Ndricim **Jug - P | Kuzhine Me Cdo Elektro | Tualet Me Cdo Hidrosanitare Dhe Instalime Te Reja 


**Per Familje Jo Me Shume Se 3 Persona


Q4208


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Tualete 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 88m²

- Sip Neto:  80 M²

- Kati: 5

- Katet E Pallatit: 7

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2010

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


- Apartament Në Zonë Të Qetë

- Pallat Që Ka Në Proçes Vënien E Ashensorit Është Bërë Pagesa Dhe Pritet Për 1 Ose 2 Muaj Të Përfundojë

- Apartament Totalisht I Mobiluar 

- I Përshtatshëm Për Familje Jo Më Shum Se 3 Persona

- Dhomë Gjumi E Kompletuar 

- Sallon Me Divan Cilësor

- Kuzhinë E Kompletuar Me Elektroshtëpiake 

- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore 

- Lavatriçe Lg 7kgCmimi: 32,000 Leke / Muaj ( I Padiskutueshëm )


Tel Ose Whatsapp: