House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 600 Euro. Tirana

House for Rent 28/09/2023 07:54 Post ID: 102743


Payment

600 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 90.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 7 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 187,019 Euro
Distances 1.08 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 20649

Jepet me Qera Apt 2 + 1 (90 m2) tek Rr. e Kavajes - Zona Ofron Mundesi Parkimi | Pallat i Ri me Ashensor | PARKET | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Pajisjet Elektroshtepiake te Gjitha te Reja | Pamje Panoramike | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Kundrabufe Druri | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q4212

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 koridor
- 2 tualet

Karakteristika:

- Mobilim shume Cilesor
- KONDICIONER 2
- Kondicionera Ekonomike gjermane.
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: sobe gatime, frigorifer i ri, kondicioner dhe sistem ngrohje totalisht gjerman.
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral
- Orientimi: JP
- Lagje e qete , me banore familjare dhe te ngritur,
- Izolim i brendeshem kunder cdo zhurme.

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Parket
-Dyer Druri
- Dere e Blinduar
Banjo me ajrosje
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta Ariston
- Instalime Elektrike Cilelesore

Karakteristika:

- Apartament i me organizim te rregullt me pamje ne jug perendim, Pallat i RI
- Zona ofron qetesi dhe siguri
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JP( perfekt)

- Ambiente te perbashketa ( Kopesht , lulishte etj)
- Facilietet afer te gjitha afer, furre buke supermarket, shkolla, Kopshte, parqet etj.
- Akses me Transport publik 4 linja autobuzi


Cmimi: 600 Euro

Paradhenie: 1.5 muaj

Tel ose Whatsapp:
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana