Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur EQUOS Resort **1330 M2 Me Hipoteke (Intensitet 0.3) Tirana

Land for Sale 05/12/2023 19:11 Post ID: 99727


Payment

77,000 Euro

Room | Kitchen ,   
Square Feet 1.30 m2
Floor Floor 0
Property Invest Such properties cost approx: 16,763,237 Euro
Distances 3.52 km from city center
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rruga Fikas, Tirane, Albania - Maps
Reads 1071

Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Me Equos Resort  **1330 M² Me Hipoteke Toke Are ( Toke  Ku Mund Te Ndertohet Deri Ne 2 Kate) **Intensitet 0.3 || Qetesi Absolute Dhe Zone Me Plan Zhvillimi Fantastik 


Q3468


- Sipefaqe: 1330 M²

- Intensitet: 0.3

- Me Hipoteke 


- Nje Nga Zonat Periferike Me Te Preferuara Te Tiranes 

- Plan Zhvillimi Shume I Mire


- Lartesi E Ndertimit Deri Ne 2 Kate **

- Buze Rruges Krysore

- Qetesia Absolute 


- Nje nga Zonat me te Mire dhe te Qeta per te Ndertuar

- Per Me Shume Info Kontakt WhatsappCmimi: 77,000€ **Okazion


Tel Ose Whatsapp: