Super GODINE e Persht. per Cdo Lloj Biznesi - PERBALL CITY PARK , VORE | BUZE AUTOSTRADES --- me Lartesi te madhe & Drite Tirana

Business Property in Sale 03/12/2023 22:15 Post ID: 98690


Payment

529,000 Euro

Room | Kitchen 4+1,   
Square Feet 1000.00 m2 with 1 Toilete
Floor Floor 1
Property Invest Such properties cost approx: 118,162,069 Euro
Distances 0.59 km from city center
City - Zone Tirana - Vore
Address Autostrada Tirane - Durres Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1284

SHITET Ambient Sip. 2,626 m2  ( per magazine, Show Room- punishte, Servis)  CITY PARK perballe| Buze Rruge Kryesore | Vore | Godina 445 m2 dhe Trualli me oborr/shesh total 2,626 m2 | 


Super GODINË për Shitje Tiranë, PËRBALL CITY PARK , VORË  

- E përshatshme për çdo lloj biznesi me Lartësi të madhe hapsirë & Dritë


Q3196


- SIP TOTALE ndërtimi/ GODINA  : 444 m2

- SIP TOTALE TRUALL : 2626 m2

- Viti I ndertimit:  2004Karakteristika: 


- SUPER GODINË NE SHITJE PËRBALL CITY PARK 

- GODINË 1 KATËSHE me mundësi për kat 2

- GODINA E POZICIONUAR NË VEND STRATEGJIK BUZË AUTOSTRADËS TIRANË DURRËS DHE BUZË RRUGËS DYTËSORE PRA KA LIDHJE AKSES ME TË DY RRUGËT

- GODINA KA NJË SIPËRFAQE TË MADHE DHE TË SHFTYTËZUESHME PËR SHUMË BIZNESE 

- Facilietet afer 

- Akses me Transport publik Cmimi:  529,000 €


Tel ose WhatsApp: