House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 159,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 11:53 Post ID: 29855


Payment

159,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 91.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 46,654,575 Euro
Distances 0.93 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 329807

Shitet Apartament 2+1 đŸ”„ ME CMIM NEN TREG, KLERINGUđŸ”„: (Mine Peza - Prokuroria) K3, Pallat I V 2023 (Bosh) NĂ« FazĂ«n PĂ«rfundimtare Po Vendoset Ashensori- Dyert , Tualeti , Dritaret BĂ«rĂ« Extra | Apartamenti Me ShumĂ« Diell + Dhomat E Gjumit Me Nga Dy Dritare 


Q4346

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 90.5m2

- Sip Neto: 83m2 

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2023

- Ashensor: Po 

- Hipoteke:  Jo ( Pasi Sa Mbaron Pallati Del Hipoteka)


Karakteristika: 

Super Apartament Në Qendër Të Tiranës Mine Peza Prokuroria E Tiranës 2+1 Pallat 2023

- Në Fazën Përfundimtare Po Vendoset Ashensori

- Dyert , Tualeti , Dritaret Bërë Pumime Extra.

- Apartamenti Me Shumë Dritë Dhomat E Gjumit Me Nga Dy Dritare 

- Salloni Dhe Kuzhina Me Dalje NĂ« Ballkon

- Shitet Bosh - Pallat, Ndertim Shume Cilesore Me  Ashensor Te Madh Që Po Vendoset 

- Vendndodhje Shume E Mire, Vetem 5 Min Në Këmbë Nga Qendra Dhe 2 Min Te St Trenit


Ke Afër Prokurorinë E Tiranës , Fakultetin Shkencat E Natyrës Martenitetin Mbretëresha Geraldinë Etj....


Cmimi: 159.000 Euro

Tel Ose Whatsapp: