House for Sale Apartment in Tirana, Garsoniere, Furniture Emty, Payment 57,500 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 20:40 Post ID: 29604


Payment

57,500 Euro

Room | Kitchen Garsoniere, Emty   
Square Feet 40.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 6 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 15,943,981 Euro
Distances 1.83 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Xhanfize Keko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 336690

Shitet Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (Tv Klan) Kati 6, Pamje E Lire Dhe Ashensor - Ndertim V 2023 - Cilesi Shume E Larte, Fasade E Ventiluar | Me Planimetri Shume Te Rregullt Dhe Plot Diell | Instalime Cilesore


Q4337


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon , Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 


- Sip Totale:39.08m2

- Sip Neto: 30.98m2

- Kati: 6

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2023


Karakteristikat: 


- Shitet Gazioniere, Ne Zonen E Porcelanit, Tek Tv  Klan  

- Planimetri Shume Te Mire Dhe Plot Drite


- Ne Pallat Ne Ndertim I Cili Mbaron Per Pak Muaj

- Me Fasade Tenventiluar Dhe Cilesi E Larte Punimesh

- Fantastike Per Investim   

- Me Pamje Shum Te Mire Dhe Te Lire - Orjentimi I Apartamentit Eshte  J-L  Dhe Zona Eshte Shume E Preferuar 

- Ndertimet Ne Keto Zone Jane Bere Shume Cilesore .


-Zona Ofron Cdo Facilitet Afer Shkolla,Cerdhe,Bare,Restorante,E Çdo Gje Tjeter Qe Jetesa Te Jete Sa Me E Qete 

- Avantazhi I Kesaj Prone Eshte Kerkesa E Larte Per Te Tilla Prona Dhe Dhenia Lehteisht Me Qira Me Cmim MaksimalCmimi: 57,500 Euro 


Tel Ose Whatsapp: