House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 228,500 Euro. Tirana

House for Sale 02/12/2023 10:23 Post ID: 18424


Payment

228,500 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 101.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 2 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 68,153,898 Euro
Distances 1.46 km from city center
City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Rruga Todi Shkurti Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 367384

Shitet Apartament 2+1+2wc & 2Garazhe 🔥për 3 Makina ) 🔥Te Ish Tregu Elektrik, Spar - 700 M Nga Shkolla Baletit - Pallat Vit Ndërtim 2023 ( I Sapo Përfunduar) Me Fasdë Te Ventiluar, Termoizolim, Hidroizolim, Dhe Tuba Të Gatshëm Për Panel Diellor (Ap I Vetëm Në Pallat)  Apartament Me Planimetri Shumë Të Mirë, Perfekte | Tualete Super Të Bollshme, Lartësi 3 M | Vetrata Tripleks Xham - Pallat I Vogël, Privat | Apartamenti Ka Dhe Një Projekt Gati Të Arkitektit. ( Rentera Arredimit)  Parket Ac8 Cilësor Zgjedhur Nga Pronari, Hidrosanitare Cilësore | 2 Garazhe Me 3 Poste Parkimi + Depo 


Q4335


Te Dhënat E Ndarjes:


- 1 Sallon + Kuzhinë 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Ballkon 

- 2 Tualete

- 1 Korridor 


- Sipërfaqe Bruto : 101m2

- Sipërfaqja Neto : 90m2

- Kati: 2 (1 Banim) 

- Katet E Pallatit : 6

- Ashensor : Po ( 6 Vendësh) 

- Pallati I V 2023

- Orientimi : Lindje 55% - Jug 45% Karakteristikat: 


- Shitet Apartament Perfekt 2+1+2wc+1ballkon & 2 Garazhde ( QĂ« ZĂ«n 3 Makina ) Ish Tregu Elektrik

- Rruga Todi Shkurti - Spar - 700 M Nga Shkolla Baletit.

- Pallat Vit Ndërtim 2023 ( I Sapo Përfunduar) 

- Fasdë Ventiluar, Ndërtim Cilësor, Izolim 100%, Termoizolim, Hidroizolim, Tuba Të Gatshëm Për Panel Diellor (Ap I Vetëm Në Pallat) Izolim Akstik

-  Apartament Me Planimetri Shumë Të Mirë, Perfekte, Tualete Super Të Bollshme, Lartësi 3 M, 

- Vetrata Tripleks Xham - Pallat I Vogël, Privat. 

- Apartamenti Ka Dhe Një Projekt Gati Të Arkitektit. ( Rentera Arredimit) 

- Parket AC8 Cilësor Zgjedhur Nga Pronari, Hidrosanitare Cilësore 

- 2 Garazhe Me 2 Poste Parkimi + Depo 

- Zonë Shumë Familjare, E Qetë, Afër Qendrës 


Extra: 


- Zona Shumë E Mirë, E Qetë, Mundësi Parkimi, Fasilitet Afër, Zonë E Sigurt, Ka Shkolla, Kopshte Afër

- 5 Min Nga Shkolla Baletit, 10 Min Në Farkë, 10 Min Në Qendër, 10 Min Rruga Elbasanit, 5 Min Brryl, 15 Min Teg

- Cilësi Maksimale Dhe Apartament Që I Dorëzohet Hipoteka Për 2 Muaj Proçes Hipotekimi 

- Çmimi Shumë I Mirë 1650€/m2 + 55.000€ Garazhdet  Ku Firma Shet Min 1700€/m2 
Cmimi: 228.500€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp: