House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 850 Euro. Tirana

House for Rent 01/12/2023 23:47 Post ID: 18421


Payment

850 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 100.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 251,697 Euro
Distances 1.11 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Naim Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 396995

Apartament Akull I Ri, Hera Parë Qe Jepet Me Qera: 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi, Modern & Super Cilësor Ne 21 Dhjetor ** Rr E Ambasadave | Kati 1, Ndertim V 2022 | Mobilim Unik Dhe Ultra Cilesore, Cdo Gje Te Marre Nga Anglia | Me Parket Druri Dhe Kondicioner Inverter | Kuzhine Me Cdo Elektro A++ Punime Gipsi Me Ndricim Te Fshehur, Spote Led


Detajet Extra Mund Ti Lexoni Me Poshte 

.


Q4303


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 100m2

- Sip Neto: 90m2 

- Kati:1

- Katet E Pallatit:8

- Pallat i V 2022

- Ashensor: PoKarakteristika: 


- Apartament  2+1+2wc+ 1 Post Parkimi, Modern & Super Cilësor Ne 21 Dhjetor ** Rr E Ambasadave 

- Akull I Ri Dhe Hera Parë Qe Jepet Me Qera

- Kompletuar Me Cdo Gje Te Marre Nga Anglia

- Mobilimi Unik, Ultra Cilësorë

- Me Parket Druri Dhe Kondicioner Inverter

- Kuzhine Me Cdo Elektro 

- Punime Gipsi Me Ndricim Te Fshehur Dhe Spote Led


Detaje Extra Te Investimit: 


1. Alarmet Smart Security

2. Ndriçimi I Ngjyrës Inteligjente Philips- Mund Të Kontrollojë Dhe Të Ndryshojë Ngjyrën Nga Telefoni Inteligjent

3. Alarmet E Tymit Në Çdo Dhomë Të Cilat Mund Të Kontrollohen Nga Një Buton Inteligjent

4. Hyrja Kryesore E Zgjuar E Ndërtesës - Mund Të Kontrollojë Dhe Mund Të Komunikojë Nga Telefoni Inteligjent

5. Kamera E Ziles Së Derës- Mund Të Shohë Çdo Vizitor Që Vjen Në Derën Tuaj

6. Dritat E Urgjencës- Mund Të Mbajë Ndriçimin Deri Në 3 Orë Për Çdo Ndërprerje Emergjente Të Energjisë.


Extra: 


Pallat I V 2022, Cilesi Shume E Larte Ndertimi

Post Parkimi Në -2 

Katet E Para Te Pallatit Me BizneseZona Shumë Familjare Dhe E Qetë Me Dalje Direkt Në Rrugë Kavajës Dhe Mozaikun E TiranesCmimi: 850 Euro / Muaj - Bruto  


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp: