House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 192,000 Euro. Tirana

House for Sale 02/12/2023 21:55 Post ID: 17471


Payment

192,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 135.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 55,705,338 Euro
Distances 2.29 km from city center
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Vorbsi Farke,Shqiperia - Maps
Reads 318810

Shitet: Apt 3+1+2wc ( K E Diellit - Eleonora, Xhangolli ) K2, Ndertim I Ri - Apt Totalisht I Investuar: Parket, Kondicioner Dhe Elektro A++ | Vetranta Dopio Xham Termike | Orientim Ideal **Jug -P | Tualetet Me Cdo Hidrosanitare | 2 Ballkone Me Tende 

Q4330

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 2 Tualete 
- 1 Korridor 
- 2  Ballkon 

- Sip Totale: 135m2
- Sip Neto:  122.94m2
- Kati: 2
- Katet E Pallatit:5
- Ashensor: Po

Karakteristika: 

- Pallat Me Administrim Dhe Shkallë Shum Të Pastra. Ndriçim Natyral
- Apartament 100% I Ristauruar 
- Organizim Perfekt 

- Apartament I Shtruar Me Parket Cilësor 
-  Sallon Gjigand Me Kënd Divani Dhe Kuzhinë Më Vete.
- Tavane Gipsi Të Varura Dhe Ndriçim Led 
- Elektroshtëpiake Cilësore Dhe Marka Të Mirë.
- Frigorifer Inkaso Gorenje
- Lavastovilje Indensit
- Furrë Dhe Mirkroval Scholtes
- Pianur Zannusi 
- Lavaman Granit Dhe Banak Quartz 

- 2 Ballkone Gjigand Me Tenda Për Shiun Dhe Për Diellin
- Kondicioner Në Çdo Dhomë
- Vetrata Dopioxham 
- Dyer Të Brendshme Cilësore

- 2 Tualete Me Hidrosanitare Cilësore 

Cmimi: 192,000 Euro

Tel Ose Whatsapp: