House for Rent Luxury villas in Tirana, 5+1, Furniture Furnished, Payment 1,200 Euro. Tirana

House for Rent 05/12/2023 14:16 Post ID: 110168


Payment

1,200 Euro

Room | Kitchen 5+1, Furnished   (For 7 people maximum).
Square Feet 570.00 m2 with 4 Toilete
Floor Luxury villas Floor 3
Property Invest Such properties cost approx: 330,750 Euro
Distances 2.58 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga e Ullishtes Farke,Shqiperia - Maps
Reads 30179

Jepet Me Qira Vilë  3 Katëshe (Liqeni Thatë, Rruga Ullishtes 400m Nga Hotel Radisson) - Me Pamje Mrekullushme Mbi Liqenin Artificial, Tiranën Dhe Malin E Dajtit. - E Rikonstruktuar Para 3 Vitesh Me Sistem Kondicionimi, Sapo Lyer Nga Jashtë Dhe Me Grafiato, Tualet I Ri, Sobë Druri, Oxhak Etj - Zonë Super E Qetë Dhe Me Ajër Të Pastër, Zonë Me Vila Individuale Dhe Rezidenca Vilash - Siguri Dhe Privatësi Maksimale 


Q4324


- Të Dhënat E Ndarjes 


- 4 Dhoma Gjumi  

- 1 Sallon 

- 1 Dhomë Me Oxhak/Studio

- 1 Kuzhinë Veç

- 4 Tualete

- 4 Korridore

- 4 Ballkone

- 1 Tarrac Të Shfrytëzueshme 

- 2 Depo 

- 1 Dhomë Teknike 

- 2 Puse Uji ( Pijshëm) 

- 5 Vende Parkimi ( 2 Të Mbuluar) 


- Sip Totale Ndërtim  : 570m2

- Sip Totale Truall : 950m2

- Katet E Vilës : 3 

- Ashensor : Jo 


Extra: 


- Kati Zero Përbëhet Nga : 2 Vende Parkimi, Dhoma Teknike, 2 Depo, 1 Tualet 

- Kati Parë Përbëhet Nga : 1 Sallon Me Mini Bar, 2 Ballkone, 1 Kuzhinë Më Vete, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, 1 Korridor

- Kati Dytë Përbëhet Nga : 1 Korridor, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, 1 Verandë, Tarracë 


- Vila Është Hera Parë Që Jepet Me Qira, Jepet Pjesërisht E Mobiluar Ka Diell Gjatë Gjithë Vitit Në Çdo Stinë. 

- Trualli Është I Investuar Me Tapet Bari Dhe Spote Për Ndriçim + Ka Hapësirë Të Bollshme Për 4 Deri 5 Makina 

- Vila Ka Dhe Gjenerator Të Saj  + 2 Puse Uji Me Ujë Të Pijshëm Që Janë Bërë Analizat E Sakta.  ( Pra Ujë & Drita 24 Orë) 

- Zona Ka Akses Të Shpejtë Në Autostradë Dhe Në Parkun E Liqenit + Pjesës Saukut Dhe Lapidarit Çmimi : 1,200€/ Muaj   (Ulet cmimi nga 1650€/muaj


Tel Ose Whatsapp: