House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 112,000 Euro. Tirana

House for Sale 03/12/2023 00:00 Post ID: 108042


Payment

112,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 99.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 31,967,320 Euro
Distances 3.40 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Bulevardi Migjeni Kashar,Shqiperia - Maps
Reads 20727

Shitet: Apartament 2+1 ** + 1 Garazh I Mbyllur me Cmim Extra ( Astir Kompleksi MOLLA )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- I Kompletuar,I Bere I Gjithi Nga E Para | Pallat I Ri Dhe I Mireadministruar | 3 Dhoma Me Dalje Ne Ballkon, Orientim Shume I Mire | Kuzhine E Re Me Cdo Pajisje ++ Kondicioner Inverter | Tualet Me Dritare Dhe Hidrosanitare Inkaso 


Garazh i Mbyllur me Cmim Extra *** 

Cmimi eshte ne oferte pasi po te Vleresosh Mobilimin dhe Investime qe kane kushtuar min. 20,000€  ti Vleresojme 15,000€ 

VLERA E APARTAMENTIT SHKON : 112.000€ -15,000€ = 97,000€ /  98.5m2 =     🟢 *** ~ 984€/m2 *** 🟢


Q4244


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


-Sip Totale:98.5m2

-Sip Neto: 86.1m2

-Kati:3 ( Kati 2 Banim)

-Katet E Pallatit: 7

-Pallat I Ri 

-Viti I Ndertimit: 2011

-Ashensor: Po

-Hipoteke: PoKarakteristika: 


-Apartament I Kompletuar Dhe I Mireshfrytezueshem

-Orientim I Mire Me Drite Natyrale

-Hapsire Kompakte

-Te Treja  Dhomat E Shtepise Kane Dalje Ne  Ballkon 

-Kuzhina Eshte E Re Dhe Me Pajisje Shume Cilesore

-Dhomat E Gjumit Jane Te Kompletuara Me Dollape Dhe Dyshek Te Rinj Shume Cilesore

-Tualeti Eshte Me Dritare Dhe Pajisjet Jane Inkaso

-Dyert Jane Shume Cilesore Dhe Me Gdhendje

-Apartamentibka 2 Kondicioner Inverter Te Rinj Per Te Ngrohur/Ftohur Shtepine 


Extra:

-Pallat I Mirembajtur Dhe Pa Amortizime

-Ambjente Te Perbashketa Ne Lagje

-Cdo Fasilitet I Mundshem Eshte Fare Prane Shtepise

-Ka Akses Direkt Me Bulevardin Migjeni Dhe Rrethin E Astirit Cmimi:112,000 Euro  ( Se Bashku me Mobilimi dhe Pajisje ) 

Garazh i Mbyllur me Cmim Extra *** 

Cmimi eshte ne oferte pasi po te Vleresosh Mobilimin dhe Investime qe kane kushtuar min. 20,000€  ti Vleresojme 15,000€ 

VLERA E APARTAMENTIT SHKON : 112.000€ -15,000€ = 97,000€ /  98.5m2 =     🟢 *** ~ 984€/m2 *** 🟢

Tel Ose Whatsapp: