Amb Open Space ( BLLOK - Bar Duff ) Ideal per Zyra ose Spa (2 Tualete) i Investuar *Sis. Kondicionimi | Izolim Akustik & Ndricim me Spote LED Tirana

Business Property for Rent 05/12/2023 21:29 Post ID: 106538


Payment

3,500 Euro

Room | Kitchen 3+1,   
Square Feet 147.00 m2 with 1 Toilete
Floor Floor 1
Property Invest Such properties cost approx: 781,791 Euro
Distances 0.69 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Brigada VIII Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1098

Jepet Me Qera Ambient Open Space 147 M² ( Bllok-  Conad / Rruga Brigada Viii ) Ndodhet Në Katin 1 Jo 0- Ambienti Është I Investuar Me Spote Dhe Lyer + Sistem Kondicionimi/Ventilimi | Dritare Tripleks Xham  I Shtruar I Gjithi Me Pllakë | Ka  4 Ambiente Dhe 2 Tualete + Ka Dhe Hyrje Nga Para | Është Shumë I Përshtatshëm Për Qendra Masazhi, Spa, Zyra, Bankë 


Q3886


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Ambient Open Space Ndarë Në 4 Ambiente + Kuzhinë 

- 2 Tualete


- Kati : 1

- Pallat Viti I Ndertimit: 2002

- Ashensor: Jo


- Sip. Neto : 147m2

- Sip. Total Bruto : 147m2

- Katet E Pallatit : 11


Karakteristika: 


- Jepet Me Qira Ambient Open Space Gjigand 147 M² Bllok-  Conad - Rruga Brigada Viii

- Ndodhet Në Katin 1 Jo 0

- Ambienti Është I Investuar Me Spote Dhe Lyer + Sistem Kondicionimi/Ventilimi 

- Dritare Tripleks Xham  I Shtruar I Gjithi Me Pllakë 

- Ka  4 Ambiente Dhe 2 Tualete + Ka Dhe Hyrje Nga Paa

- Është Shumë I Përshtatshëm Për Qendra Masazhi, Spa, Zyra, Bankë 


Extra: 


- Zona Elitare Per Biznes

- Ka Direkt Dalje Në Rrugë Dhe Zonë Biznesi Me Shume TrafikCmimi: 3,500€ Bruto  ( Përfshirë Tatimin ) I Padiskutushëm


Tel Ose Whatsapp: