House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 550 Euro. Tirana

House for Rent 03/12/2023 18:00 Post ID: 103481


Payment

550 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 80.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 178,021 Euro
Distances 0.85 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 25887

Hera E Parë Me Qera: 1+1 + Kuzhinë Më Vete Dhe Ballkon Të Madh ( Rruga Durrësit - Afer Qendres ) K3, Pallat I Ri Me Ashensor - I Mobiluar, Sallon I Madh Dhe Me Kondicionerë | Kuzhinë Më Vete Me Pianure Te Re |  Dhoma E Gjumit Me Hapsirë  | Ballkon I Madh Me Tend | Tualet Me Dritare


Q4340


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Ballkon- Sip Totale: 80m2

- Sip Neto: 70m2 

- Kati:3

- Katet E Pallatit:7

- Pallat I Ri

- Ashensor: PoKarakteristikat: 


Hera E Parë Me Qira, 1+1 +Kuzhinë Më Vete Dhe Ballkon Të Madh Super Vendodhje Qendër / Rruga Durrësit


- Sallon I Madh Me Kondicionerë

- Kuzhinë Më Vete (Pianurë Lavatriçe Të Re) Dhe Me Dritare 

- Dhoma E Gjumit Me Shume Hapesire, Mobilimi Druri Dhe Po Ashtu Kondicionerë

- Ballkon I Madh Me Tende


Extra: 


Pallat Shumë I Mirëmbajtur

Administrim Korrekt

Katet E Para Jane Biznese


Vendndodhje Shume Afer Qendres Se Tiranës, Fillim I Rrugës Se Durrësit Dhe Kavajës

Cdo Facilitet Ne Afersi Çmimi: 550 Euro / Muaj 


Tel Ose Whatsapp: