House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 1,200 Euro. Tirana

House for Rent 02/12/2023 19:22 Post ID: 103480


Payment

1,200 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 125.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 2 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 394,819 Euro
Distances 1.11 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Hamdi Sina Farke,Shqiperia - Maps
Reads 25408

Jepet Me Qera: Super Apartament 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thatë ) K4, Pllt I Ri Me Ashensor | Ap Modern Dhe Mobilim Cilesore | Parket | Elektro A++ Nga Marka Cilesore | 2 Kondicioner Daiking | Kuzh E Madhe | 1 Ballkon Me Gjigand Me Dalje Nga Te Gjitha Dhomat | 2 Tualete Te Reja  


Q4350


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 125m2

- Sip Neto: 115m2 

- Kati:4

- Katet E Pallatit:5

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2011

- Ashensor: PoKarakteristika: 


Super Apartament Te Liqeni I Thatë 2+1+2wc +1 Ballkon Të Madh & 2 Poste Parkimi  


- Apartament Modern Dhe Me Mobilim Ciësor

- 2 Dhoma Gjumi Të Mëdha Korridor Dhe Kuzhinë Të Madhe Me 2 Tualet Super Moderne.

- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Marka Cilësore Electrolux Zanussi..

- Lavastovilje

- 2 Kondicionerë Daiking

- 1 Ballkon Të Madh Që Kan Dalje Të Gjitha Ambjentet

- Ka Pamje Nga Liqeni Artificial

- Ka Shumë Dritë2 Postet E Parkimit Të Përfshira Në Çmim ***


Çdo Facilitet Afër, 1min Në Këmbë Te Liqeni I Thatë Dhe Dalje Direkt Nga Autostrada
Cmimi: 1,200 Euro / Muaj ( Neto )


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp: