House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 330 Euro. Tirana

House for Rent 05/12/2023 17:45 Post ID: 102743


Payment

330 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 55.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 92,247 Euro
Distances 0.61 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Hysen Gjura, Tirane, Albania - Maps
Reads 24039

Hera E Pare Me Qera: 1+1 ( Porcelan - Tv Klan ) K2 - 100% I Ri *** Pajisje Akoma Ne Qese | Totalisht I Mobiluar Dhe Sapo Rikonstruktuar + Lyer | Tualet I Ri 


Q4380


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 


- Sip Totale:55m2

- Sip Neto: 55m2

- Kati:2

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat I Vjeter

- Viti I Ndertimit:1990

- Ashensor: Jo


Karakteristika:  


- Hera E Pare Me Qira Apt 1+1 I Sapo Mobiluar  Ne Porcelan  Afer Tv Klanit Ne Pallat Të  Vjeter Kati 2 Tek Rruga Hysen Gjura 

- Totalisht E Mobiluar  

- I Sapo Rikonstruktuar

- Shumica E Gjerave Jane Ende Ne Qese Te Pa Perdorura

- E Sapo Lyer


- Vendodhje Fantastike, Ndodhet Ne Rrugen  Hysen Gjura Ne Porcelan Afer Shkolles Gjon Buzuku


- Planimetri Shume Te Rregullt.

- Fantastike Per Nje  Çift 


Extra: 


- Totalisht E Mobiluar 

- Tualeti Me Dritare


- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientim L

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare

- Lagje Shume E Sigurte 


Extra: 

- Intalime Hidraulike Te Mira

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 
Cmimi: 330 Euro / Muaj 


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 Muaj 


Tel Ose Whatsapp: