House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 47,000 Leke. Tirana

House for Rent 01/12/2023 19:14 Post ID: 102571


Payment

47,000 Leke

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 119.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 118,460 Euro
Distances 0.61 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address ne Shkoze (Rrethi - Unaza e Re) - Maps
Reads 26478

Me Qera Super Apt Gjigand 2+1+**2wc+2bllk Te Rrethrrotullimi I Shkozes *Unaza E Re || Pallat I Ri Me Ashensor || Mobiluar Nga Pronari Per Vete **Shume Cilesore || Kondicioner || Kuzhine Me Cdo Elektroshtapiake || Dhoma Gjuimi Te Kompletuara Dhe Me Hapesire || 2 Ballkone || Ndricim Natyral Fantastik || 2 Tualete Me Hidrosanitare Cilesore || Te Gjitha Instalimet Funksionale 


Q4272


Te Dhenat E Ndarjes: 


- Sallon Me Kendin E Kuzhines

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Tualete

- 2 Ballkone

- Korridori 


- Sip Totale:  119m2

- Sip Neto:  106m2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 7

- Viti I Ndertimit: 2008

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


-  Apartament Në Zonë Kryesisht Familjare. 2 Min Larg Nga Rrethrrotullimi I Unazës Së Madhe, Dhe 2 Min Në Këmb Nga Qëndra Shëndetshme E Shkozës

- Pallat Me Administrim Te Mirë Dhe Cilësi Të Lartë Ndërtimi


- Apartament Me Planimetri Perfekte

- Apartament Që Jepet Për Herë Të Parë Me Qera Sepse Kan Jetuar Vetë Pronarët

- E Mobiluar Me Cilësi Të Mirë Mobilimi

- Kënd Divani Cilësor - Tv Smart  42 Polësh Samsung 


- Frigorifer Dykatësh Ekonomik A++

- Kuzhinë E Madhe Dhe E Ndarë Nga Salloni


- Dhoma E Gjumit Me Hapsirë Të Madhe, Dhe Të Me Krevat Cilësor

- Tualetet Me Hidrosanitare Cilësore

- Ballkon Gjigand Në Dhomën E Ndenjes Me Diell Gjatë Gjithë Ditës Dhe Me Tendë

- Dyerdritare Dopioxham, Ku Mundëson Izolimin E Akustikës Së Jashtme.


- Fasilitet Me Shkollë, Kopësht,Stacion Autobusi, Farmaci, Supermarket, Etj...

*** Preferohen Familjarë


Cmimi: 47,000  Leke / Muaj ( i Padiskutueshem ) 

Tel Ose Whatsapp: