House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 550 Euro. Tirana

House for Rent 05/12/2023 17:21 Post ID: 102561


Payment

550 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 68.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4
Property Invest Such properties cost approx: 142,711 Euro
Distances 2.32 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Ibrahim Rugova Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 23963

Jepet Me Qera: Apt 1+1+Kuzh Me Vete / 2+1 (Bllok - Libri Universitar, Artigiano) K4, Jo I Fundit - Apt Totalisht I Rinovuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner Dhe Elektro A++ Kuzhine E Re | Tualet Me Dritare | Instalime Cilesore ++ Ballkon Dhe Plot Drite


Q4322


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualete 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 68m2

- Sip Neto:  68m2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit:5

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


- Apartament Në Zonë Shum Të Kërkuar Dhe Shum E Mirë, Shum Lehtë E Aksesueshme. 

- Apartament Totalisht I Mobiluar.

- I Shtruar Me Parket Ac4 

- Kondicioner Në Çdo Dhomë. 

- Korridor Shpërndarës 


- Dhomë Gjumi Me Krevat Dopio, Dyshek Cilësor Dhe Dollap Gjigant.

- Vetrata Dopioxham Dhe Me Grila Persiane 

- Kuzhinë Totalisht Më Vete Dhe Me Elekroshtëpiake Cilësore 

- Sallon Me Kënd Divani Cilësor, 

- Tv 42-Polësh


- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Me Dritare Aspirimi Cmimi: 550 Euro / I Padiskutueshëm *


Tel Ose Whatsapp: