House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture In Part, Payment 125,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 17:06 Post ID: 102425


Payment

125,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Pjeserisht   
Square Feet 117.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 8
Property Invest Such properties cost approx: 24,102,984 Euro
Distances 2.15 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Bektash Kozeli Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 21929

Shitet Apartament 2+1, Gjigand ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashensor & Pamje - 100% I Investuar (Pjeserisht I Mobiluar) Parket Ac5 Me Shume Hapsire Dhe Drite | Dritaret Dopixham Plastik Me Grila Dhe Rrjete | Tualeti I Bere Nga E Para,Qe Nga Instalimet,Pllakat,Hidrosanotaret Inkaso 


Q4352


Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale:117m2

- Sip Neto: 107m2

- Kati:8

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2002

- Ashensor: Po

- Hipoteke: PoKarakteristika: 


- Apartament I Bollshem Dhe Me Ndarje Te Rregullta

- Orientim Shume I Mire,Plote Drite Drite 

- Pamja Eshte Komplet E Lire 

- Apartamenti Eshte Totalisht Investuar Dhe Shitet Pjeserist I Mobiluar

- Parket Ac5 

- Dritaret Dopixham Plastik Me Grila Dhe Rrjete 

- Tualeti I Bere Nga E Para,Qe Nga Instalimet,Pllakat,Hidrosanotaret Inkaso Etj.

- Shtepia Eshte E Lyer Dhe Pastruar E Gjitha

- Ballkoni Eshte Mbyllur Me Vetrate Xhami Per Te Shmangur Shirat Dhe Te Ftohtin

- Dhomat E Gjumit Jane Planimetri Ideale  

- Ne Gjithe Ambjentin Jane Vene Ndricues Te Rinj


Extra Per Zonen:


- Zona Eshte Shume E Qete Dhe E Sigurte 

- Ka Mundesi Parkimi 

- Pallati Eshte Bere Me Struktura Shume Te Forta Betoni

- Fasilitetet Si Markete,Pasticeri,Qendra Sherbimi,Palester Etj, Jane Fare Prane Pallatit

- Aksesi Me Transport Publik Eshte I Menjehershem 

- Lidhet Menjehere Me Rruget Kryesore Cmimi: 125,000 Euro


Tel Ose Whatsapp: