House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 177,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 19:33 Post ID: 101617


Payment

177,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 102.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 2 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 44,405,472 Euro
Distances 1.08 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 19604

💥 CMIM Ofertë për pak Ditë : Vetëm 1749€/m2 nga 1900€-2000€/m2 💥

Shitet: 2+1 📍 *Square 21 Kompleksi* , me Pamje (Rr. Kavajes)* - Pllt ne Ndertim, Standart Maksimal Ndertimi* || Orientim Perfekt, *JUG - Lindje Perendim | Parametra Ideale✔

*** Afat Perfundimi Dhjetor 2024 ***


Q3071

Te Dhenat e Ndarjes: 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon dhe Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 101.2m2

- Sip Neto : 86.5m2

- Sip Perbashket : 14.7m2

- Kati: 8 (2 Ashensor)

- Katet e Pallatit: 10

- Pallati Perfundon ne Dhjetor 2024


Karakteristikat: 

- Vendndodhje nga me te mirat ne Qytet, Rr. e Kavajes (50m nga Kryqezimi i 21 Dhjetorit)

- Standart Ndertimi Me Kualitetin Dhe Teknologjine Me Elitare Ne Treg Per Te Mundesuar Nje Eksperience Jetese Te Qete Ne Nje Nga Zonat Me Te Populluara Te Qytetit 🍾

- Pallati do kete 2 Ashensore shume Modern dhe Koridoret do Jene Te Hapura Dhe Shkallet me Xham

- Tunel Per Hedhjen E Mbeturinave Pa Qene Nevoja Te Shkosh Te Hedhesh Mbeturinat duke zbritur nga Banesa

- Apartamenti pas perfundimit do jete Me Dritare Tripleks Xham, Dere Kryesore tE Blinduar , Shtruar Me Pllake te Marre Nga Vete Pronarja Aktuale , Hidrosantiaret E Vendosura & Instalimet Elektrike & Hidrualike Nga Me Te Mirat Ne Treg ** Firma Arlis ⚜

- Sistem Shume Cilesor Ngrohje/Ftohje

- Fasade E Ventilua, Termoizolim dhe Izolim Akustik


*** Mundesi Blerje Garazhi


⚡ Cmimi : 177,000€ *** CMIM Ofertë Vetëm 1749€/m2 nga 1900€-2000€/m2 (Mundesi Ideale Banimi dhe Investimi)

Tel ose WhatsApp: