House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 127,500 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 20:27 Post ID: 101295


Payment

127,500 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 83.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 37,411,688 Euro
Distances 1.09 km from city center
City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Rruga Petro Nini Luarasi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 22085

Shitet me cmim OFERTE nen treg:  2+1  - Tregu Elektrik - FUSHA E ALI DEMIT ME PAMJE TE LIRE NGA FUSAH ) Pallat i v 2023 - Me Standart Te Larte Ndertimi, Planifikim Dhe Planimetri Ideale | Hapesire E Shfrytezuar Ne Maksimum | Kati 3  (Me Ashensor) 
- APARTAMENTI 🔥ESHTE INVESTUAR ME 6000 euro EXTRA🔥  :   PLLAKA INSTALIME HIDRAULIKE, INTALIME ELEKTRIKE, ISNTALIME KUZHINE, TAVAN TE VARUR DHE SISTEM PER NDRICIMIN TE RI ! ( KTO PUNIME JANE ME CILESI MAKSIMALE, EXTRA NGA PUNIMET E FIRMES SE NDERTIMIT) 

*** BLERJA BEHET ME 90% PAGESE DHE 10% NE DOREZIM TE HIPOTEKES!  **** 🔥🔥🔥

*** Vendndodhja E Apt Eshte Ideale, Nje Investim I Sigurte Pasi Zona Do Kete Zhvillim Te Vazhdueshem Nga Bulevardi I Ri Qe Do Ndertohet 


Q4331


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale:82.4m2

-       Sip Neto: 74.4m2

- Kati: 3 (1 i Banimit)

- Katet E Pallatit: 10

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2023Karakteristikat: 


- I Sapo Dal Ne Treg !!!


- Shitet Apartament Ne Zonen E Ali Demit (Te Fusha) Tregu Elektrit

- Fantastike Per Investim (Jepet Me Qira 500-550 Euro Lehtesisht 


- Me Planimetri Shume Të Mirë Dhe Ne Nje Zone Shume Te Qete

- Ne Pallat Te Sapo Perfunduar


- Kati 3 Ne Një Pallat 10 Katesh 


- Orjentimi I Apartamentit Eshte Veri Perendim Dhe Zona Eshte Shume E Preferuar Dhe E Vezhguar Me Kamera

- Planimetria E Prones Eshte Perfekte Dhe Ka Pamje Te Lire Nga Ballkoni 

- Zona Ofron Cdo Facilitet Afer Shkolla,Cerdhe,Bare,Restorante,E Çdo Gje Tjeter Qe Jetesa Te Jete Sa Me E Qete 


- Avantazhi I Kesaj Prone Eshte Bulevardi Dhe Lloj I Saj Ne Treg 

- Stacioni Urbanit Eshte Prane Pallatit Dhe Ka Mundesi Parkimi Si Falas Ashtu Dhe Me Pagese Te Kenaqeshme Mujore.(Gjithashtu Ka Dhe Mundesi Blerje Parkimi Me Kosto Ekstra)
Cmimi: 127,500 Euro (I Padiskutueshem) 

-CMIMI ESHTE OKAZION, PASI NUK KA APARTAMENTE TE ASAJ PLANIMETRIE, DHE CILESIE NE ZONE ME Ate pozicionim dhe ne ate cmim:  Pergjithesisht tregu tashme eshte 1600 euro m2 e siper ne ate cilesi dhe vendodhje! 
- APARTAMENTI 🔥ESHTE INVESTUAR ME 6000 euro EXTRA🔥  :   PLLAKA INSTALIME HIDRAULIKE, INTALIME ELEKTRIKE, ISNTALIME KUZHINE, TAVAN TE VARUR DHE SISTEM PER NDRICIMIN TE RI ! ( KTO PUNIME JANE ME CILESI MAKSIMALE, EXTRA NGA PUNIMET E FIRMES SE NDERTIMIT)

Tel Ose Whatsapp: