Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 20,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 04/04/2024 09:22 Post ID: 259782


Pagesa

20,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 54.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Distanca 2.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Skender Jareci Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1630

Jepet ambient Bashkohor 

I gjithi l Arreduar 
Zone e qete dhe e preferuar
Kontakt WhatsApp