Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 25,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 11/02/2024 20:42 Post ID: 231192


Pagesa

25,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 53.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 45,461 Euro
Distanca 2.37 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Pandi Stillu Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1929

Jepet me qera Apartament 1+1 ne rrugen Pandi Stillu Tirane. Apartamenti ndodhet afer rruges 5 Maji ne katin e 1-re ne nje Vile te re 3 - kateshe. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me te gjitha paisjet. Apartamenti ka 5 minuta ne kembe stacionin e urbanit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.