Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 27,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 17/09/2023 22:10 Post ID: 173705


Pagesa

27,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 60,009 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Rruga Kasem Shima (Bulevardi Kasharit), Pallati Marsi 4, Prane seres se luleve Megafiori - Harta
Lexime 2318

Jepet me qera apartament 2+1+Ballkon+2 Banjo

Ka nje siperfaqe prej 120 m2

E organizuar ne:
● 2 Dhoma gjumi
● Sallon + ambient gatimi
● 2 Tualete
● Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor dhe ka te mobiluar guzhinen dhe banjen.
Apartamenti eshte i rinovuar me punime cilesore kohet e fundit.

Adresa:Rr.Kasem Shima (Bulevardi Kasharit), Pallati "Marsi 4", Prane seres se luleve Megafiori.
Cmimi:27,000 lek/muaj. Ne momentin e marrjes se apartamentit me qera duhet qe te paguhet: qeraja mujore, 1 muaj paradhenie dhe 1 muaj si garanci

Per te vizituar aprtamentin, mund te kontaktoni vetem me sms ne whatsapp. Nuk pranohen kontakte me agjenci.