Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 08:09 Post ID: 129644


Pagesa

300 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 81,345 Euro
Distanca 4.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamed Deliu Dajt,Shqiperia - Harta
Lexime 2975

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2+1 totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor Ka kondicioner pallat I ri dhe I mire administruar uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Nuk bashkpunoj me agjensi.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.

Jepet vetem per ├žift pa femije ose 2 vajza.