Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 230 Euro. Tirane

Shtepi me qera 10/09/2023 22:39 Post ID: 113420


Pagesa

230 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 95.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 65,647 Euro
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7856

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mire administruar, pallati eshte me termoizolim, uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Nuk bashkpunoj me agjensi.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.

Jepet vetem per ├žift pa femije ose 2 vajza.