Ritello r2 Tirana

Furniture and Electro Households 03/11/2023 21:00 Post ID: 191688


Payment

1,400 Euro

City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Pajisje Pastrimi Ritello r2 - Maps
Reads 91

Ritello esht nje paisje pastrimi dhe filtrimi e teknologjise me te fundit e cila perdor ujin per te izoluar pluhurin mikrobet dhe papastertite e tjera.disa nga funksionet e kesaj paisje jan
1-pastrimi dhe filtrimi i ajrit
2-pastrimi i detajuar i siperfaqeve te shtepive dhe mobiljeve te ndryshme
3-pastrim tapetesh
Aspekti ne te cilin ky produkt shkelqen eshte pikerisht pastrimi i dysheqeve dhe tapeteve.Ne dysheqe ritello arrin te largoje dhe qelizat e vdekura te lekures dhe cdo lloj tjeter papastertie.
Pajisja eshte perdorur vetem 2 here ne kushte shtepie .


Cmimi i diskutueshem