Shiten 1 (nje) kolltuk tek dhe 1 (nje) dysh Tirana

Furniture and Electro Households 06/10/2023 13:47 Post ID: 181089


Payment

15,000 Leke

City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 115

Shiten 1 (nje) kolltuk tek dhe 1 (nje) dysh (si ne foto).

Specifikimet:

Kolltuku tek: ndenjsja dhe mbeshtetesja tekstil ngjyre kapucino, krahet mobel dhe lekure ngjyre kafe. Shitet bashke me mbulesat.
Cmimi: 6,000 leke (I diskutueshem).
Kolltuku dysh: lekure kafe e erret, kombinuar tek krahet me pana. I pershtatshem per ambjente pritjeje ne klinike dentare, parukeri, etj.
Cmimi: 10,000 leke (I diskutueshem).
Te perdorur shume pak, pothuajse te rinj. Shiten per arsye vendi.

Kolltuket shiten te vecanta ose bashke (15,000 leke).

Cel. :