💥OKAZION💥 SHITET KUZHINE E RE E KOMPLETUAR Tirana

Furniture and Electro Households 26/08/2023 17:44 Post ID: 167433


Payment

1,000 Euro

City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Rruga Pasho Hysa Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 461

Nese jeni ne kerkim te nje kuzhine per shtepine tuaj, kuzhina e paraqitur ne foto eshte vetem 1 telefonate larg!
- E RE!!
- E kompletuar me pianure, furre, aspirator dhe grup lavamani!!
- Gjatesia 3 metra!!!
- Ngjyre e bardhe qe shkon me cdo ambient!!!
Cmimi 1000 euro