Kompani ndertimi ofron rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj. Tirana

Construction and Restructurings 02/12/2023 18:09 Post ID: 103521


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania - Maps
Reads 218

👷 Kompani ndertimi

➡️ Artur Xhixho ShPK me nje eksperience mbi 15 vite ne tregun shqipetar ne sektorin e ndertimit me rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj.

✔ Ofron punime cilesore dhe ne kohe rekord duke iu pergjigjur kerkesave te klienteve fale aftesise dhe eksperiences se punonjesve te firmes me produkte nga markat me prestigjoze ne tregun shqiptar dhe te huaj 


✅ Ofrojme sherbime dhe produkte si:

🔹 Fasada xhami, strukturale dhe gjysemstrukturale

🔹 Veshje metalike kompozit

🔹 Dyer automatike dhe me fotoelemente

🔹 Dyer/dritare, duralumin, plastike (pvc)

🔹 Dyer xhami te jashtme, te brendshme, fizarmonike

🔹 Xhama termike

🔹 Grila termike persiane

🔹 Kangjella alumini

🔹 Parmak ballkoni, shkallesh

🔹 Rikonstruksione godinash te pjesshme, shtepi etj.📍 Adresa: Rruga Besim Fagu, prane spitalit Amerikan 2, Tirane

 ðŸ“²Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit!