Cars for sale in Tirana, Volkswagen, 2016 Diesel,Kambio Automatik Payment 14,800 Euro. Tirana

Cars for sale 19/11/2023 21:31 Post ID: 197346


Payment

14,800 Euro

Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2016 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address 21 dhjetori - Maps
Reads 32

📋Opsione te tjera
➡️Baxho xhami panoramike
➡️Airbag shoferi
➡️Airbag i pasagjerit
➡️Pasqyra me palosje elektrike, fotokromatike
➡️Sensor shiu, dritash,
➡️Sensori i paralajmërimit të përparmë
➡️Sensori i ndihmës parkimi
➡️ABS (Sistemi i frenave kundër bllokimit)
➡️ESP (Programi Elektronik i Stabilitetit)
➡️EPS (Timoni me fuqi elektrike)
➡️Pilot automatik
➡️Fenerë LED
➡️Kondicioner me 2 zona
➡️Kondicioner i plotë automatik
➡️Sedilje elektrike, me ngrohje
➡️Sistemi i navigimit
➡️Timon elektrik
➡️Komanda në timon
➡️Pilot automatik
➡️Kamjo Eko, Normale, Sportive, Individuale
➡️Bluetooth, AUX jack
➡️Disqe Alumini
➡️Dhe shumë te tjera
Cmimi 14.800 EUR
Dogana e paguar
📋Makina në gjendje të përkryer.