Jepet me qera BMW X5 duke filluar nga 50 euro dita Tirana

Car Rental 01/12/2023 18:38 Post ID: 98913


Payment

50 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand SUV BMW, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Rinas/Tirana Airport
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 1593

♣Jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.

◼Bmw X5 viti 2012 motorr 3.0 nafte , automatike

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjtes se qerase ditore

📳📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.