Jepet me qera makina Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 15/01/2024 00:35 Post ID: 80248


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 1735

💥 Jepet me qera makina Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita 💥

🔹Karburanti Nafte

🔹Kambio Automatike

🔹Viti 2012

🔹 Motorii 2.0

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 









Customer Review 0