Jepet makina Golf5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 25/11/2023 13:34 Post ID: 74664


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 3705

⚡ Jepet makina Golf 5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro  dita ⚡

-Golf 5 1.9 nafte 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: